The English Pub

Czerwona budka przeniesie was wprost do jednego z angielskich pubów. Potężny dębowy bar z wiszącymi nad nim kuflami, loże z zieloną tapicerką, drewniane stoliki i krzesła, obrazki w ramkach, głowa jelenia, tradycyjny kilt i kobza - całe wyposażenie zostało przywiezione z Londynu. Restauracja Sherlock Holmes w Białymstoku powstała z myślą o Gościach poszukujących wyjątkowego, angielskiego klimatu. (Użyj strzałek na klawiaturze dół/góra, by dowiedzieć się więcej...)

Rezerwacje

Do państwa dyspozycji oddajemy ponad 100 miejsc siedzących w lokalu i 100 miejsc w sezonie letnim w ogródku. Nad barem zainstalowaliśmy kilka telewizorów, bo nierozerwalne z brytyjskim pubem jest wspólne oglądanie meczów. Mamy również bardziej ustronne miejsca na rozmowy biznesowe i podpisanie umowy przy smacznej kawie. Sherlock Holmes to dobra restauracja na wyjście ze znajomymi, rodzinny obiad czy kolację we dwoje.

Lunche, obiady i kolacje...

Podstawą menu są wyśmienite steki z wołowiny argentyńskiej. W karcie znajdują się również żeberka wołowe, jagnięcina, burgery, kanapki i sałatki. Codziennie już od 8 rano serwujemy typowe brytyjskie śniadania. W piątek skosztować można świeże owoce morza: mule i krewetki. W naszej restauracji znajdziecie menu inne niż wszystkie. Dania serwują znakomici kucharze.

Podstawą są ludzie

Nasi pracownicy to ludzie z pasją, zaczynając od kuchni, gdzie pracują doświadczeni wirtuozi, kończąc na barmanach z sukcesami na wielu imprezach w kraju i za granicą oraz uśmiechniętych i otwartych na klienta kelnerkach radzących sobie z ponad 100 miejscami w lokalu i drugimi 100 w ogródku. Dobrą restaurację poznaje się nie tylko po jedzeniu, ale także po przyjaznej atmosferze i lubianej obsłudze. To wszystko znajdziecie u nas.

Alkohole z całego świata

Lejemy dwa rodzaje angielskiego piwa Ale – Trooper - inspirowanego muzyką Iron Maiden i Spitfire. Dodatkowo polecamy Guinnessa, kilka rodzajów litewskich piw, piwo czeskie, polskie, a także whisky (150 rodzajów) i wina, dobrane przez sommeliera, a które dostępne są również w specjalnej ofercie na wynos. U nas poczujesz się, jak w prawdziwym, brytyjskim pubie. Zapraszamy do Sherlocka Holmesa w Białymstoku!

Loading